AKUMULATOR 12V/18AH-ALARMTEC-BP ALARMTECH
Symbol: 12V/18AH-ALARMTEC-BP
Dostępność: Duża ilość 57 szt.
Cena: 154.98
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/18AH-ALARMTEC-BP
Dostępność: Duża ilość 57 szt.
Cena: 154.98
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 18 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 5.4 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Złącze: | śruba M5 |
| Waga: | 5.42 kg |
| Wymiary: | 182 x 77 x 168 mm |
| Producent / Marka: | ALARMTECH |
| Gwarancja: | 2 lata |
"ALARMTECH POLSKA" sp. z o.o.
ul. Kusocińskiego 3
83-140 Gniew
Poland
info@napad.pl