AKUMULATOR 12V/7AH-ALARMTEC-BP ALARMTECH
Symbol : 12V/7AH-ALARMTEC-BP
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 62 stk.
Preis: 61.77
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : 12V/7AH-ALARMTEC-BP
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 62 stk.
Preis: 61.77
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 7 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 2.1 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Złącze: | Typ T1 |
| Waga: | 2.04 kg |
| Wymiary: | 151 x 65 x 99 mm |
| Producent / Marka: | ALARMTECH |
| Gwarancja: | 2 lata |
"ALARMTECH POLSKA" sp. z o.o.
ul. Kusocińskiego 3
83-140 Gniew
Poland
info@napad.pl