AKUMULATOR 12V/2.4AH-UL ULTRACELL
Symbol: 12V/2.4AH-UL
Dostępność: Średnia ilość 17 szt.
Cena: 58.91
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/2.4AH-UL
Dostępność: Średnia ilość 17 szt.
Cena: 58.91
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 2.4 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 0.72 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T1 |
| Żywotność akumulatora: | ≤ 5 lat |
| Waga: | 0.79 kg |
| Wymiary: | 178 x 66 x 35 mm |
| Producent / Marka: | ULTRACELL |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl