AKUMULATOR AKU-AA-2000/E*P4 1.2 V Ni-MH HR6 / AA ENERGIZER
The Symbol : AKU-AA-2000/E*P4
The Availability Of : Average quantity 11 pcs.
Price: 47.06
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : AKU-AA-2000/E*P4
The Availability Of : Average quantity 11 pcs.
Price: 47.06
Akumulator NiMH firmy Energizer
| W opakowaniu: | 4 szt. Podana cena za opakowanie |
| Napięcie znamionowe: | 1.2 V |
| Pojemność akumulatora: | 2000 mAh |
| Typ akumulatora: | Ni-MH |
| Rozmiar: | HR6 / AA |
| Waga: | 0.026 kg |
| Producent / Marka: | ENERGIZER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Energizer SA
Birmensdorferstrasse 24
8902 Urdorf ZH
Switzerland
customersupport@energizer.com
ENERGIZER CENTRAL EUROPE sp. z o.o.
ul. Postępu 21A
02-676 Warszawa
Poland
info@energizer.pl