AKUMULATOR 12V/0.8AH-UL ULTRACELL
Symbol: 12V/0.8AH-UL
Dostępność: Duża ilość 29 szt.
Cena: 37.71
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/0.8AH-UL
Dostępność: Duża ilość 29 szt.
Cena: 37.71
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 0.8 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 0.24 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | JST |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Waga: | 0.34 kg |
| Wymiary: | 25 x 96 x 62 mm |
| Producent / Marka: | ULTRACELL |
| Gwarancja: | 2 lata |
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl