AKUMULATOR 6V/5AH-MWS MW POWER
Symbol: 6V/5AH-MWS
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 28.28
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6V/5AH-MWS
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 28.28
Akumulatory MW Power serii MW-s są dedykowane głównie do zastosowania w systemach zasilania central alarmowych, kasach fiskalnych oraz automatyki. Dzięki bardzo dobrej relacji jakości do ceny akumulatory MW-s zdobyły uznanie wielu klientów. Akumulatory tego typu można również wykorzystywać jako źródło zasilania w urządzeniach przenośnych.
| Pojemność akumulatora: | 5 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 6 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 1.4 A |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Złącze: | Typ T1 |
| Waga: | 0.7 kg |
| Wymiary: | 70 x 47 x 107 mm |
| Producent / Marka: | MW POWER |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl