AKUMULATOR AKU-AA-2000/GC*P2 1.2 V Ni-MH HR6, AA Green Cell
Symbol: AKU-AA-2000/GC*P2
Dostępność: Duża ilość 57 szt.
Cena: 25.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AKU-AA-2000/GC*P2
Dostępność: Duża ilość 57 szt.
Cena: 25.06
Akumulator NiMH firmy Green Cell
| W opakowaniu: | 2 szt. Podana cena za opakowanie |
| Napięcie znamionowe: | 1.2 V |
| Pojemność akumulatora: | 2000 mAh |
| Typ akumulatora: | Ni-MH |
| Rozmiar: | HR6, AA |
| Waga: | 0.03 kg |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl