AKUMULATOR AKU-AAA-800/GC*P2 1.2 V Ni-MH HR03, AAA Green Cell
Symbol : AKU-AAA-800/GC*P2
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 22 stk.
Preis: 16.33
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : AKU-AAA-800/GC*P2
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 22 stk.
Preis: 16.33
Akumulator NiMH firmy Green Cell
| W opakowaniu: | 2 szt. Podana cena za opakowanie |
| Napięcie znamionowe: | 1.2 V |
| Pojemność akumulatora: | 800 mAh |
| Typ akumulatora: | Ni-MH |
| Rozmiar: | HR03, AAA |
| Waga: | 0.012 kg |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl