AKUMULATOR 12V/1.3AH-MW
Symbol: 12V/1.3AH-MW
Dostępność: Duża ilość 62 szt.
Cena: 37.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/1.3AH-MW
Dostępność: Duża ilość 62 szt.
Cena: 37.96
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 1.3 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 0.36 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T1 |
| Żywotność akumulatora: | 6 ... 9 lat |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | 97 x 43 x 52 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |