AKUMULATOR 12V/1.3AH-MWS
Symbol : 12V/1.3AH-MWS
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 58 stk.
Preis: 30.57
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : 12V/1.3AH-MWS
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 58 stk.
Preis: 30.57
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 1.3 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 0.36 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T1 |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | 95 x 41 x 52 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |