AKUMULATOR LI-ION BAT-INR1865029E/GC 3.6 V Green Cell
The Symbol : BAT-INR1865029E/GC
The Availability Of : Average quantity 14 pcs.
Price: 28.36
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : BAT-INR1865029E/GC
The Availability Of : Average quantity 14 pcs.
Price: 28.36
Akumulator Li-Ion
Uwaga!
Ogniwa nie posiadają zabezpieczeń
Nieprawidłowe użycie może spowodować ich wyciek, emisję ciepła, pożar, a nawet eksplozję
| Napięcie znamionowe: | 3.6 V |
| Pojemność akumulatora: | 2.9 Ah |
| Napięcie ładowania akumulatora: | max. 4.2 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | 1.45 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 8.4 A - ciągły |
| Minimalne dopuszczalne napięcie akumulatora: | 2.75 V |
| Typ akumulatora: | Li-Ion |
| Rozmiar: | 18650 |
| Zabezpieczenie: | ![]() |
| Waga: | 0.04 kg |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
