AKUMULATOR 12V/7.2AH-MWS
Symbol: 12V/7.2AH-MWS
Dostępność: Duża ilość 100 szt.
Cena: 51.67
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12V/7.2AH-MWS
Dostępność: Duża ilość 100 szt.
Cena: 51.67
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 7.2 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 2.0 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T1 |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Wymiary: | 150 x 65 x 97.5 mm |
| Waga: | 2 kg |
| Gwarancja: | 2 lata |