AKUMULATOR 12V/20AH-MW
Symbol : 12V/20AH-MW
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 15 stk.
Preis: 263.60
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : 12V/20AH-MW
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 15 stk.
Preis: 263.60
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 20 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 6.2 A |
| Złącze: | śruba M5 |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Żywotność akumulatora: | 6 ... 9 lat |
| Waga: | 5.83 kg |
| Wymiary: | 180 x 167 x 76 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |