AKUMULATOR DO ELEKTRONARZĘDZI PTMA18V3-GC Zamiennik Makita LXT 18V 3 Ah Green Cell
The Symbol : PTMA18V3-GC
The Availability Of : Small quantity 10 pcs.
Price: 184.61
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : PTMA18V3-GC
The Availability Of : Small quantity 10 pcs.
Price: 184.61
Akumulator o pojemności 3 Ah kompatybilny z systemem Makita LXT 18V
| Kompatybilność: | Zamiennik Makita LXT 18V |
| Napięcie znamionowe: | 18 V |
| Pojemność akumulatora: | 3 Ah |
| Rodzaj ogniw: | Li-Ion |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: | ![]() |
| Zabezpieczenie termiczne: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem akumulatora: | ![]() |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: | ![]() |
| Wskaźnik stanu baterii: | ![]() |
| Waga: | 0.56 kg |
| Wymiary: | 117 x 75 x 67 mm |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
