AKUMULATOR DO ELEKTRONARZĘDZI PTML12V3-GC Zamiennik Milwaukee M12 12V 3 Ah Green Cell
Symbol : PTML12V3-GC
Die Verfügbarkeit von : Mało 8 stk.
Preis: 161.79
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : PTML12V3-GC
Die Verfügbarkeit von : Mało 8 stk.
Preis: 161.79
Akumulator o pojemności 3 Ah kompatybilny z systemem Milwaukee M12 12V
| Kompatybilność: | Zamiennik Milwaukee M12 12V |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Pojemność akumulatora: | 3 Ah |
| Rodzaj ogniw: | Li-Ion |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: | ![]() |
| Zabezpieczenie termiczne: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem akumulatora: | ![]() |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: | ![]() |
| Wskaźnik stanu baterii: | ![]() |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wymiary: | 86 x 51 x 47 mm |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl

