Adapter na szynę DIN (TH35) do keystone RJ45, RJ12 z uziemieniem i pokrywą ALANTEC
Symbol: MKA-D-2
Dostępność: Duża ilość 2384 szt.
Cena: 25.71
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MKA-D-2
Dostępność: Duża ilość 2384 szt.
Cena: 25.71
Adapter do montażu modułów keystone na szynie DIN 35 mm (TH35) z funkcją uziemienia. Konstrukcja adaptera umożliwia stosowanie zgodnie z zaleceniami gniazd RJ typu keystone jack zarówno w wersji ekranowanej (pełne uziemienie) jak i nieekranowanej. Adapter wyposażony jest w tabliczkę opisową i zajmuje szerokość jednego modułu, co pozwala na równomierne rozmieszczenie na szynie. Posiada mechaniczny element wypięcia.
Uwaga
Ze względu na zastosowanie wąskiej konstrukcji można używać modułów keystone o szerokości do 16,1 mm.
Moduły kompatybilne z adapterem
| Ogólne | |
|---|---|
| Mocowanie | szyna DIN 35 mm |
| Uziemienie | blaszka |
| Pole opisowe | tak, zintegrowana tabliczka opisowa |
| Kolor | biały |
| Wymiary | |
|---|---|
| Szerokość | 64,8 mm |
| Wysokość | 76,2 mm |
| Głębokość | 17,8 mm |
| Głębokość z klapką zamykającą | 20,2 mm |
DELTA-OPTI Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl