Akumulator DJI Matrice 4D Series
The Symbol : 51065-0
The Availability Of : Large quantity 751 pcs.
Price: 1363.00
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 51065-0
The Availability Of : Large quantity 751 pcs.
Price: 1363.00
Zapewnij zasilanie dronów DJI Matrice 4D Series dzięki wysokowydajnemu akumulatorowi zaprojektowanemu z myślą o dłuższych misjach.
| Pojemność | 6768 mAh |
|---|---|
| Napięcie | 22.14 V |
| Maksymalne napięcie ładowania | 25.5 V |
| Typ ogniwa | Li-ion 6S |
| Układ chemiczny | LiNiMnCoO2 |
| Energia | 149.9 Wh |
| Masa | 640 g |
| Ilość cykli | 400 |
| Temperatura ładowania | Od 5°C do 45°C |
| Współczynnik rozładowania | 4C |
| Maksymalna moc ładowania | 1.8C |
| Ładowanie w niskich temperaturach | Obsługuje ładowanie w niskiej temperaturze z funkcją samonagrzewania |