BARIERA PODCZERWIENI SATEL ACTIVA-7-BR 7 WIĄZEK SATEL
Symbol: ACTIVA-7-BR
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 1207.88
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACTIVA-7-BR
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 1207.88
Systemy alarmowe oparte na czujkach podczerwieni pasywnej, wychwytują intruza, który już wtargnął do pomieszczenia
System oparty na barierach podczerwieni ma za zadanie wywołać alarm gdy intruz dopiero zamierza wtargnąć do pomieszczeń, a znajduje się jeszcze na zewnątrz obiektu
Kurtyna składa się z kilku aktywnych barier (torów) podczerwieni, które tworzą we wnęce okiennej lub drzwiowej niewidoczne "kraty"
Próba naruszenia tej "kraty" powoduje natychmiastowe uruchomienie sygnalizacji alarmowej
Kurtyny podczerwieni znajdują także zastosowanie w zabezpieczeniu kontrolowanych przejść, bram, płotów, cennych obiektów w otwartej przestrzeni itp. W muzeach kurtyny podczerwieni z powodzeniem spełniają rolę bezkonfliktowego, dyskretnego odgrodzenia widza od cennych eksponatów
| Ilość wiązek: | 7 |
| Sposób detekcji: | Programowalna ilość wiązek, których naruszenie wywoła alarm |
| Zasięg na zewnątrz pomieszczeń: | 10 m |
| Zasięg wewnątrz pomieszczeń: | 20 m |
| Charakterystyka strumienia: | Kodowanie transmisji |
| Okres przerwania (naruszenia wiązki): | 40 ... 1000 ms |
| Czas trwania alarmu: | 2 s |
| Styk antysabotażowy: | NC |
| Montaż: | Możliwość montażu na ścianie |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | max. 45 mA |
| Zakres regulacji kątów: | ![]() |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -25 °C ... 55 °C / max. 95 % |
| Wybrane funkcje: |
|
| Kolor: | Brązowy |
| Wymiary nadajnika lub odbiornika: | 1842 x 25 x 26 mm |
| Waga nadajnika i odbiornika: | 0.872 kg |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta PL
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
