BEZPRZEWODOWY EKSPANDER WE/WY PRZEWODOWYCH AX PRO DS-PM1-I1602-WE Hikvision
The Symbol : DS-PM1-I1602-WE
The Availability Of : Small quantity 5 pcs.
Price: 1239.32
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : DS-PM1-I1602-WE
The Availability Of : Small quantity 5 pcs.
Price: 1239.32
Bezprzewodowy ekspander DS-PM1-I1602-WE oferuje podłączenie przewodowych czujek, np. PIR, do systemu alarmowego AX PRO
| Zastosowanie: | Bezprzewodowe systemy alarmowe HIKVISION AX PRO |
| Wejścia alarmowe: | 16 |
| Wyjścia alarmowe: | 2 |
| Wyjście zasilania: | 2 x 12 V / 1 A (łącznie) |
| Port szeregowy: | 1 |
| Komunikacja bezprzewodowa: |
|
| Miejsce na akumulator: | 12 V / 7 Ah : 151 x 65 x 94 mm |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie awaryjne: | Akumulator : 7 Ah (brak w zestawie) |
| Zasilanie: | 100 V ... 240 V AC / 30 W (max) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 1.12 kg |
| Wymiary: | 261 x 199 x 86 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401916 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com