BEZPRZEWODOWY KONTAKTRON DCTXP-2-BR PARADOX
The Symbol : DCTXP-2-BR
The Availability Of : Average quantity 16 pcs.
Price: 194.88
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : DCTXP-2-BR
The Availability Of : Average quantity 16 pcs.
Price: 194.88
Bezprzewodowy czujnik DCTXP-2-BR (kontaktron) wykorzystywany jest do ochrony okien i drzwi
Dodatkowo urządzenie posiada wejście umożliwiające podłączenie dowolnego czujnika przewodowego
| Współpraca: | PARADOX: SPECTRA SP (RTX-3, RX-1, K-32_LX), MAGELLAN MG, Digiplex EVO (RTX-3, K-641_LX) |
| Detekcja: |
|
| Odległość otwarcia styków kontaktronu: | ~ 10 mm |
| Sygnalizacja alarmu: | Sygnał do centrali alarmowej |
| Zakres częstotliwości: | 433 MHz - PARADOX MAGELLAN |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 60 m |
| Wejścia alarmowe: | NO/NC |
| Bateria: | 2 x AAA 1.5 V (brak w zestawie) |
| Czas pracy na baterii: | ~ 3 lata |
| Pobór prądu: | max. 5 mA |
| Wybrane cechy: |
|
| Zgodność z normami: | EN 61000-6-3, EN 50130-4 EN 60950-1 ETSI EN 300 220-2, ETSI EN 301 489-1, ETSI EN 301 489-3 EN 50581 |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0.05 kg |
| Wymiary: |
|
| Kraj pochodzenia: | Kanada |
| Producent / Marka: | PARADOX |
| Gwarancja: | 2 lata |
ALKAM SECURITY SP. Z O.O. , SP.K
ul. Chotomowska 62
05-110 Jabłonna
Poland
info@alkam-security.pl