BEZPRZEWODOWY KONTAKTRON EVODOOR-NX-BR GENEVO
Symbol: EVODOOR-NX-BR
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 183.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EVODOOR-NX-BR
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 183.35
Bezprzewodowy czujnik EVODOOR-NX-BR (kontaktron) wykorzystywany jest do ochrony okien i drzwi
Czujka posiada również wejście umożliwiające podłączenie dodatkowej zewnętrznej czujki kontaktronowej (np. do ochrony okien dwuskrzydłowych, zabezpieczenia bramy garażowej)
| Współpraca: | EvoLINK (868 MHz) |
| Detekcja: |
|
| Odległość otwarcia styków kontaktronu: | ~ 10 mm |
| Sygnalizacja alarmu: | Sygnał do centrali alarmowej |
| Zakres częstotliwości: | 869.7 ... 870.0 MHz - EvoLINK (868 MHz) |
| Wejścia alarmowe: | 1 x NC |
| Bateria: | 1 x CR123A 3 V (w zestawie) |
| Czas pracy na baterii: | min. 3 lata |
| Pobór prądu: | max. 25 mA |
| Wybrane cechy: |
|
| Zgodność z normami: | EN-50131 Grade 2 |
| Temperatura pracy: | 5 °C ... 40 °C |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0.029 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | GENEVO |
| Gwarancja: | 2 lata |
GENEVO Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 28
80-180 Gdańsk
Poland
biuro@genevo.pl