BEZPRZEWODOWY SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY ARA12-W2(868) DAHUA
The Symbol : ARA12-W2(868)
The Availability Of : Small quantity 9 pcs.
Price: 184.50
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : ARA12-W2(868)
The Availability Of : Small quantity 9 pcs.
Price: 184.50
Wewnętrzny, sterowany bezprzewodowo sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe DAHUA |
| Poziom natężenia dźwięku: | 105 dB ± 3 dB |
| Pasmo częstotliwości: | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 1000 m |
| Wybrane funkcje: |
|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | 2 x Bateria 3 V CR123A |
| Pobór prądu: | max. 80 mA @ 3 V |
| Czas pracy na baterii: | ~ 2.5 lat |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | 81 x 81 x 26 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com