SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY SOW-300-BL SATEL
The Symbol : SOW-300-BL
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 61.37
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SOW-300-BL
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 61.37
Wewnętrzny sygnalizator optyczny SOW-300-BL z zespołem super jasnych diod LED
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | max. 44 mA |
| Poziom natężenia dźwięku: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Kolor: | Niebieski |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.05 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 37 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
