SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY SV-96WR/24V
The Symbol : SV-96WR/24V
The Availability Of : Large quantity 60 pcs.
Price: 58.07
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SV-96WR/24V
The Availability Of : Large quantity 60 pcs.
Price: 58.07
Niewielki wewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SV-96WR/24V przeznaczony jest do systemów sygnalizacji włamania i napadu
| Zasilanie: | 24 V DC |
| Pobór prądu: | max. 170 mA |
| Poziom natężenia dźwięku: | 109 dB |
| Kolor: | Czerwony |
| Temperatura pracy: | -5 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 122 x 73 x 45 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |