BEZPRZEWODOWY SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY AX PRO DS-PS1-E-WE/BLUE Hikvision
Symbol : DS-PS1-E-WE/BLUE
Die Verfügbarkeit von : Mało 1 stk.
Preis: 846.67
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : DS-PS1-E-WE/BLUE
Die Verfügbarkeit von : Mało 1 stk.
Preis: 846.67
Zewnętrzny, sterowany bezprzewodowo sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Dwukierunkowa komunikacja bezprzewodowa 868 MHz realizowana jest w oparciu o protokół Tri-X oraz szyfrowanie AES-128
Sygnalizacja alarmu realizowana jest w dwojaki sposób: optycznie oraz akustycznie modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności (przetwornik piezoelektryczny 110 dB)
Urządzenie zasilane jest bateryjnie (4 x CR123A) lub napięciem 12V DC
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
DS-PS1-E-WE/BLUE współpracuje z innymi urządzeniami zgodnymi z systemem bezprzewodowym HIKVISION AX PRO
| Współpraca: | HIKVISION AX-PRO |
| Poziom natężenia dźwięku: | 110 dB |
| Pasmo częstotliwości pracy systemu : | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 1600 m |
| Wybrane funkcje: |
|
| Stopień zabezpieczenia (Grade): | 2 |
| Klasa środowiskowa EN 50131-1: | IV |
| Zgodność z normami: | EN50131-1:2006+A2:2017, EN 50131-4:2019, EN 50131-5-3:2017, EN 50131-6:2017 |
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: |
|
| Maksymalny pobór prądu: |
|
| Czas pracy na baterii: | 3 lata |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.62 kg |
| Wymiary: | 190 x 200 x 47 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401665 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com