SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY MR-100B/G
Symbol : MR-100B/G
Die Verfügbarkeit von : Mało 7 stk.
Preis: 167.51
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : MR-100B/G
Die Verfügbarkeit von : Mało 7 stk.
Preis: 167.51
Sygnalizator zewnętrzny MR-100B/G z akumulatorem 12V 1.2Ah zapewnia głośny alarm 115 dB i sygnalizację dwiema superjasnymi diodami LED. Zasilanie 12V DC, oddzielne wejścia akustyczne i optyczne, wybór tonu i czasu 1/4/16 min oraz 3 tryby migania. Obudowa PC+ABS i podwójny tamper - otwarcie i oderwanie - zwiększają odporność i bezpieczeństwo.
| Poziom natężenia dźwięku: | 115 dB |
| Wybrane funkcje: | Ochrona antysabotażowa (detekcja oderwania od podłoża oraz otwarcia obudowy) |
| Maksymalny pobór prądu: | 500 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | 12 V / 1.2 Ah (w komplecie) |
| Kolor: | Grafitowy + Niebieski |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 55 °C |
| Zasilanie: | 12 V ... 13.8 V DC (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Waga: | 1.01 kg |
| Wymiary: | 250 x 155 x 67 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |