SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-4003-O SATEL
The Symbol : SP-4003-O
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 192.97
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SP-4003-O
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 192.97
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Pobór prądu: | max. 520 mA |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.82 kg |
| Wymiary: | 148 x 254 x 64 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl