SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-4004-R SATEL
Symbol : SP-4004-R
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 48 stk.
Preis: 219.02
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : SP-4004-R
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 48 stk.
Preis: 219.02
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Stopień zabezpieczenia (Grade): | 2 |
| Klasa środowiskowa EN 50130-5: | IV |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% |
| Pobór prądu: | max. 600 mA |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 70 °C |
| Waga: | 0.87 kg |
| Wymiary: | 148 x 254 x 64 mm |
| Zasilanie: | (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl