SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-4001-R SATEL
Symbol: SP-4001-R
Dostępność: Duża ilość 69 szt.
Cena: 152.72
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP-4001-R
Dostępność: Duża ilość 69 szt.
Cena: 152.72
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Źródło światła stanowią diody LED, natomiast sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Maksymalny pobór prądu: | 270 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | ![]() |
| Kolor: | Czerwony |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.92 kg |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Wymiary: | 148 x 254 x 64 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
