CZUJKA DYMU I CIEPŁA TSD-1 SATEL
The Symbol : TSD-1
The Availability Of : Large quantity 100 pcs.
Price: 136.15
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : TSD-1
The Availability Of : Large quantity 100 pcs.
Price: 136.15
Czujka dymu i ciepła, której zadaniem jest wczesne wykrycie rozwijającego się pożaru
Reakcja alarmowa następuje po wykryciu dymu lub w wyniku wzrostu temperatury powyżej normy krytycznej
Urządzenie wyposażone jest w fotoelektryczny detektor dymu widzialnego, oraz nadmiarowo-różniczkowy sensor temperatury
Czujki przeznaczone są do pracy w ramach systemu alarmowego
| Detekcja: | dym, ciepło |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Wybór rodzaju linii: | NO/NC/2EOL |
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Minimalna statyczna temperatura zgłoszenia alarmu: | 54 °C |
| Maksymalna statyczna temperatura zgłoszenia alarmu: | 65 °C |
| Dopuszczalne obciążenie styków przekaźnika (rezystancyjne): | 40 mA / 16 V DC |
| Zasilanie: | 12 V DC / 0.25 ... 24 mA |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 93 % ± 3 % |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.150 kg |
| Wymiary: | Ø 107 x 60 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
