CZUJKA GAZU ZIEMNEGO (METANU) OR-DC-614
Symbol: OR-DC-614
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 112.88
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OR-DC-614
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 112.88
OR-DC-614 jest urządzeniem zaprojektowanym do ciągłego monitorowania obecności gazu ziemnego w powietrzu
Urządzenie instaluje się w pomieszczeniach zamkniętych, w których istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia gazem
Przekroczenie progowego stężenia gazu jest sygnalizowane optycznie i akustycznie
Urządzenie zaleca się montować wysoko, tuż pod sufitem
| Detekcja: | Gaz ziemny (metan) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: | 10% dolnej granicy wybuchowości |
| Funkcja prealarmu: | ![]() |
| Autodiagnostyka: | ![]() |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.315 kg |
| Wymiary: | 84 125 x 49 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl

