CZUJKA DYMU PAPIEROSOWEGO SD-20B8 EURA
The Symbol : SD-20B8
The Availability Of : Large quantity 46 pcs.
Price: 79.29
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SD-20B8
The Availability Of : Large quantity 46 pcs.
Price: 79.29
Czujka SD-20B8 przeznaczona jest do monitorowania zamkniętych pomieszczeń i alarmowania po wykryciu dymu papierosowego
SD-20B8 jest urządzeniem autonomicznym
Czujka dedykowana jest do budynków mieszkalnych, szkół, szpitali, biur oraz wszędzie tam, gdzie powinien być przestrzegany zakaz palenia
| Detekcja: | dym, dym papierosowy |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Wybór rodzaju linii: | ![]() |
| Sygnalizacja zabrudzenia komory: | ![]() |
| Zasilanie: | Bateria 9V, typ 6F22 |
| Pobór prądu: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.14 kg |
| Wymiary: | Ø 107 x 35 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
EURA-TECH SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 35a
84-200 Wejherowo
Poland
info@eura.pl
