CZUJKA TLENKU WĘGLA (CZADU) DG-1-CO SATEL
Symbol: DG-1-CO
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 241.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DG-1-CO
Dostępność: Średnia ilość 13 szt.
Cena: 241.51
Mikroprocesorowe, cyfrowe czujki gazu DG-1-CO wyróżniają się dużą niezawodnością oraz niewielkim poborem prądu
Mechanizm cyfrowej kompensacji temperatury umożliwia pracę w szerokim zakresie temperatur
Przekroczenie progowego stężenia gazu jest sygnalizowane optycznie i akustycznie
Czujki przeznaczone są do pracy w ramach systemu alarmowego
Instalację urządzenia zaleca się na wysokości ok. 1.5 m od podłogi
| Detekcja: | Tlenek węgla (CO) |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Stężenie wywołujące alarm: |
|
| Maksymalne dopuszczalne obciążenie: | 16 V DC / 40 mA |
| Zasilanie: | 9 ... 20 mA / 12 V DC |
| Temperatura pracy: | -30 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.050 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 36 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl