DOMOFON ADP-12A3
Symbol: ADP-12A3
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 201.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ADP-12A3
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 201.66
| BRAMOFON: | |
| Liczba przycisków (lokatorów): | 1 |
| Wbudowany czytnik zbliżeniowy : | ![]() |
| Kolor: | Szary |
| Mocowanie: | Natynkowe / Podtynkowe |
| Wybrane cechy: | Małe gabaryty |
| Waga: | 0.195 kg |
| Wymiary: | 65 x 146 x 52 mm |
| UNIFON: | |
| Komunikacja: | przez przewód (duplex) |
| Długość przewodu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór mocy: | < 0.2 W Stan czuwania < 2 W Stan aktywny |
| Waga: | 0.15 kg |
| Wymiary: | 90 x 137 x 24 mm |
| Producent / Marka: | EURA |
| Gwarancja: | 2 lata |
EURA-TECH SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 35a
84-200 Wejherowo
Poland
info@eura.pl
