DOMOFON OR-DOM-RL-913
Symbol: OR-DOM-RL-913
Dostępność: Mała ilość 4 szt.
Cena: 176.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OR-DOM-RL-913
Dostępność: Mała ilość 4 szt.
Cena: 176.55
| BRAMOFON: | |
| Liczba przycisków (lokatorów): | 1 |
| Wbudowany czytnik zbliżeniowy : | ![]() |
| Kolor: | Szary |
| Mocowanie: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Waga: | 0.2 kg |
| Wymiary: | 65 x 142 x 51 mm |
| UNIFON: | |
| Komunikacja: | przez przewód (duplex) |
| Długość przewodu: | 0 ... 100 m (0.6 ... 0.8) mm² (brak w zestawie) |
| Wybrane funkcje: | Elektrozaczep może być zasilany bezpośrednio z unifonu |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Pobór mocy: | < 2.7 W Stan czuwania < 5.5 W Stan aktywny |
| Waga: | 0.55 kg |
| Wymiary: | 99 x 216 x 65 mm |
| Producent / Marka: | ORNO |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl
