DOMOWY SYSTEM WI-FI DECO-X10(1-PACK) Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mb/s + 1201 Mb/s TP-LINK
Symbol: DECO-X10(1-PACK)
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 299.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DECO-X10(1-PACK)
Dostępność: Mała ilość 5 szt.
Cena: 299.35
TP-Link DECO-X10(1-PACK) to domowy system Mesh Wi-Fi AX1500, który tworzy jedną, stabilną sieć bezprzewodową i ogranicza problem słabego zasięgu w różnych częściach domu. Obsługuje do 120 urządzeń, oferuje kontrolę rodzicielską, QoS oraz tryb routera lub punktu dostępowego, a konfiguracja odbywa się wygodnie przez aplikację Deco.
| Liczba urządzeń w komplecie: | 1 szt. |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 2 x Antena dookólna - wbudowana |
| Standardy: | IEEE 802.11n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 300 Mb/s + 1201 Mb/s |
| Porty LAN: | 2 x 10/100/1000 Mb/s |
| Kontrolki LED: | ![]() |
| DDNS: | ![]() |
| Serwer DHCP: | ![]() |
| Aktualizacja firmware: | Automatyczna |
| Zabezpieczenia: |
|
| Interfejs do zarządzania: | Zarządzanie lokalne, zdalne lub poprzez TP-Link Deco |
| Moc nadajnika: | max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 30 dBm @ 5 GHz |
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Wymagania systemowe: |
|
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.395 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 114 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 2 lata |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
