DOMOWY SYSTEM WI-FI MESH M3000(1-PACK) Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mb/s + 2402 Mb/s CUDY
The Symbol : M3000(1-PACK)
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 281.36
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : M3000(1-PACK)
The Availability Of : Small quantity 4 pcs.
Price: 281.36
M3000(1-PACK) to urządzenie do tworzenia systemu Wi-Fi Mesh pracujące w standardzie Wi-Fi 6, zapewniające szybkie i stabilne połączenie w całym domu. Produkt pozwala na pokrycie dużych mieszkań i domów jednorodzinnych jednolitą siecią bez przerw w połączeniu. Technologia MU-MIMO, Beamforming oraz płynny roaming sprawiają, że urządzenia zawsze korzystają z najlepszego dostępnego sygnału.
| Liczba urządzeń w komplecie: | 1 szt. |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ anteny: | 5 x Antena dookólna - wbudowana |
| Standardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz , IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prędkość transmisji: | 574 Mb/s + 2402 Mb/s |
| Porty LAN: | 1 x 2.5 Gbps - WAN 1 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| DDNS: | ![]() |
| Zabezpieczenia: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3 |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, Aplikacja mobilna |
| Tryby pracy: |
|
| Zasilanie: | 12 V DC / 1 A (zasilacz w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.293 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 155 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY
Gaoxingi Industrial Park, Liuxianyi Road
A606 Baona District Shenzhen
China
sales@cudy.com
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
