GNIAZDO KOŃCOWE LE-764565 R-TV SAT Niloe LEGRAND
Symbol: LE-764565
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 89.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LE-764565
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 89.96
Urządzenie LE-764565 łączy w sobie funkcje gniazda radiowego, telewizyjnego oraz satelitarnego
| Mocowanie: | Podtynkowe, Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Zakres częstotliwości TV: | 5 ... 68 MHz 120 ... 862 MHz |
| Zakres częstotliwości toru radiowego: | 87.5 ... 108 MHz |
| Zakres częstotliwości SAT: | 950 ... 2400 MHz |
| Tłumienie przyłączeniowe toru TV: | 10 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe toru radiowego: | 10 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe toru SAT: | 10 dB |
| Zastosowanie: | Seria produktów Niloe |
| Waga: | 0.089 kg |
| Wymiary: | 76 x 76 x 40 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl