GNIAZDO KOŃCOWE LE-764566 R-TV + 2xSAT Niloe LEGRAND
Symbol : LE-764566
Die Verfügbarkeit von : Mało 8 stk.
Preis: 88.56
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : LE-764566
Die Verfügbarkeit von : Mało 8 stk.
Preis: 88.56
Urządzenie LE-764566 łączy w sobie funkcje gniazda radiowego, telewizyjnego oraz satelitarnego
| Mocowanie: | Podtynkowe, Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Zakres częstotliwości TV: | 5 ... 68 MHz 120 ... 862 MHz |
| Zakres częstotliwości toru radiowego: | 87.5 ... 108 MHz |
| Zakres częstotliwości SAT: | 950 ... 2400 MHz |
| Tłumienie przyłączeniowe toru TV: | 1.5 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe toru radiowego: | 1.5 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe toru SAT: | 2.0 dB |
| Zastosowanie: | Seria produktów Niloe |
| Waga: | 0.098 kg |
| Wymiary: | 76 x 76 x 40 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl