GNIAZDO KOŃCOWE SANTRA/4160-10/EPN R-TV + 2xSAT Elektro-Plast
Symbol: SANTRA/4160-10/EPN
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 113.84
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SANTRA/4160-10/EPN
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 113.84
Gniazdo antenowe R-TV-2xSAT końcowe/zakończeniowe
| Mocowanie: | Podtynkowe, Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Typ gniazd: |
|
| Złącze: | zaciski skręcane |
| Zakres częstotliwości R-TV: | 5 ... 862 MHz |
| Zakres częstotliwości SAT: | 950 ... 2050 MHz |
| Tłumienie przyłączeniowe toru R-TV: | 1 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe toru SAT: | 3 dB |
| Zastosowanie: | Seria produktów Santra |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.108 kg |
| Wymiary: | 70 x 70 x 41 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 7 lat |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com