GNIAZDO MODULARNE KEYSTONE FX-SX9-3
The Symbol : FX-SX9-3
The Availability Of : Large quantity 41 pcs.
Price: 20.52
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : FX-SX9-3
The Availability Of : Large quantity 41 pcs.
Price: 20.52
| Miejsce na złącza: | 3 szt. dla modułów Keystone, kąt 45 ° |
| Mocowanie: | Ø 60 mm (puszka podtynkowa) |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne UL94-0 |
| Kolor: | Biały, RAL9003 |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 60 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | max. 93 % |
| Waga: | 0.07 kg |
| Wymiary: | 80 x 80 x 30 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |