Gniazdo komputerowe podwójne OSPEL białe IMPRESJA typu Keystone
Symbol: GPK-2Y/p/00
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 54.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GPK-2Y/p/00
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 54.90
Obudowa gniazda Ospel Impresja GPK-2Y/p/00 podwójnego typu Keystone prosta biały kolor + 2x KEYSTONE
Kolekcja Impresja łączy w sobie ważną dla osprzętu elektrycznego funkcjonalność z elegancką, lekko wypukłą linią opartą na kwadracie. Połączenie ciekawej linii z dopełniającą kolorystyką z jednej strony sprawia, że osprzęt będzie neutralnym elementem wnętrza, z drugiej zaś czyni z niego mocny, aranżacyjny detal.
Ramki metalowe o wyglądzie szczotkowanego aluminium, szczotkowanej satyny i szczotkowanego antracytu to modele, które powinny przypaść do gustu wielbicielom nowoczesnych rozwiązań. Minimalistyczne, nieco surowe w odbiorze produkty sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w tonacji monochromatycznej lub też w pomieszczeniach, w których króluje industrialny bądź modernistyczny klimat.
| Seria | Impresja |
| Numer katalogowy | GPK-2Y/p/00 |
| Rodzaj materiału | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj materiału2 | Metal |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (mm) | 71 |
| Głębokość | 33,5 mm |
| Kategoria | Gniazdo teleinformatyczne |
| Model | Bez bolca uziemiającego |
| Nazwa | Obudowa gniazda podwójnego |
| Producent | Ospel |
| Rodzaj połączenia | Zaciski śrubowe |
| Sposób mocowania | Pazurki / wkręty |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Stopień ochrony (IP) |
IP20 |
| Szerokość | 71 mm |
| Wysokość | 71 mm |
