• Categories
 • Kamera siec. szybkoobrotowa TIANDY TC-H324S 2Mpx

The Symbol : 10494986077
Camera resolution (MP) 2 Mpix
Camera Type IP
2903.50
pcs. Add to wishlist
Reviews
Shipping within 24 hours
The Availability Of Small quantity
Tiandy.pl

Order by phone: +48 604-131-645

Leave your phone
image

Wysokiej jakości obraz 1080p

Zastosowany przetwornik przekazuje obraz w bardzo wysokiej rozdzielczości 1920x1080. Tak duża rozdzielczość umożliwia powiększenie obrazu na żywo i identyfikowanie osób lub numerów rejestracyjnych pojazdów.

Wielowarstwowy szklany obiektyw

W kamerze zastosowano obiektyw o 25-krotnym przybliżeniu optycznym i autofokusie. Dodatkowo w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wielowarstwowe szklane obiektywy, co w przypadku kamer typu PTZ daje nam przejrzysty i wysokiej jakości obraz nawet przy maksymalnym zbliżeniu.

image
image

Wielkie możliwośći w kompaktowej obudowie

Kamera szybkoobrotowa zawierająca zaawansowane technologie i potężne możliwości w kompaktowej obudowie, której wymiary sięgają Φ161x276mm.

Widoczność w nocy do 150 metrów

Kamera posiada zaawansowany oświetlacz z diodami IR 3 generacji oraz funkcję inteligentnego oświetlenia. Specjalny algorytm dostosowuje ilość zapalanych diód oraz ich moc do aktualnej ogniskowej obiektywu. Dzięki tej funkcji nie dochodzi do prześwietlenia obrazu.

image
image

Kolorowy obraz przy niskim oświetleniu

Kamera z serii STARLIGHT charakteryzuje się wysoką czułością dochodzącą do 0,002 luksa w kolorze, poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Jeszcze więcej możliwości

Kamerą PTZ można sterować co do położenia jak i zbliżenia optycznego. Kamery obrotowe Tiandy zapewniają nieskończony obrót w zakresie 360° w poziomie i od -16° do 90° w pionie. Prędkość ruchu dochodzi do 400° na sekundę. Urządzenie pozwala na zapisanie do 500 presetów (ujęć), które można w dowolnym momencie wywołać z przeglądarki czy nawet telefonu. Z maksymalnie 32 presetów można zbudować trase, którą kamera będzie pokonywać. Możliwe jest również manualne nagranie ścieżki o czasie trwania do 600 sekund.

image
image

Współczynnik ochrony IP 66

Nasza kamera gwarantuje niezakłóconą pracę w skrajnych temperaturach, wodoszczelność oraz pyłoszczelność dzięki klasie szczelności IP 66.

Wbudowany slot micro SD

Kamera została wyposażona w slot na karty micro SD do 128 GB. Pozwala nam to na rejestrację obrazu na karcie w razie wystąpienia problemu z połączeniem kamera- rejestrator. Po naprawieniu problemu kamera automatycznie prześle nagranie z karty na dysk rejestratora.

image
image

Zdalny podgląd obrazu

Kamera oferuje podgląd obrazu na żywo na urządzeniach mobilnych. Należy tylko pobrać za darmo aplikację EasyLive ze sklepu AppStore lub Google Play i cieszyć się zdalnym podglądem z Twoich kamer.

Power over Ethernet

Kamera posiada port LAN z PoE w standardzie 802.3af. Takie rozwiązanie, pozwala na równoczesne zasilanie kamery ze switcha PoE oraz przysyłanie danych do rejestratora jednym przewodem sieciowym. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego okablowania do zasilania, dzięki czemu koszty instalacji są niższe.

image

Ochrona TVS 6000V

Ochrona przeciwprzepięciowa stanowi zabezpieczenie kamery przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych oraz przepieć powstających wewnątrz instalacji.

Funkcje IVA (Inteligentna Analiza Obrazu)

Kamery Tiandy zostały wyposażone w nowoczene rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA wspiera operatorów telewizji dozorowej w podjęciu natychmiastowego działania po wystąpieniu krytycznej sytuacji.

Teren dozorowany automatycznie

Automatyka kamery pozwala określić zastrzeżony obszar, w którym nie powinna się znaleźć żadna osoba. Po określonym czasie naruszenia strefy urządzenie podejmie ustalone działanie.

Automatyczne wykrywanie pozostawionych obiektów

Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie dostrzeżenie podejrzanych rzeczy, które pozostają w bezruchu przez dłuższy czas. Funkcja ta znajduje zastosowanie m.in. na lotniskach, dworcach lub centrach handlowych, gdzie wykorzystywana jest do rozpoznawania pozostawionego bagażu.

Wykrywanie zaparkowania w niedozwolonym miejscu

Funkcja pozwala alarmować o pojazdach pozostających zbyt długo w określonym obszarze.

Detekcja tłumu

Kamera jest w stanie wykryć zgrupowanie osób i podjąć określoną wcześniej akcję. Może to być aktywacja alarmu, powiększenie okna, wykonanie zrzutu ekranu, skierowanie w to miejsce kamery obrotowej, odegranie dźwięku itp.

Automatyczne wykrywanie zniknięcia obiektu

Funkcja wykorzystywana jest do alarmowania o zmianach pozycji obiektów, które przez dłuższy czas pozostają w jednym miejscu np. eksponatów, samochodów na parkingu oraz wielu innych. Rozwiązanie to umożliwia obserwatorowi szybkie wychwycenie zniknięcia dowolnego obiektu znajdującego się nawet wśród wielu innych obiektów. Sygnalizuje alarm w przypadku zaistnienia kradzieży.

image

Licznik przekroczeń linii

Kamery Tiandy pozwalają zliczać zdarzenia wywoływane przekroczeniami linii wyznaczonej przez administratora kamery. Funkcja może być wykorzystywana do liczenia klientów odwiedzających sklep, samochodów wjeżdżających na parking itp. Dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych urządzeń służących do liczenia klientów.

Wykrywanie biegu

W wielu miejscach i sytuacjach bieg nie jest typowym zachowaniem np. w centrach handlowych. Dzięki tej funkcji możliwe jest szybkie wykrycie biegnącej osoby, kóra może być potencjalnym złodziejem oraz przełączenie obrazu na obraz z kamery, która tę osobę wykryła.

Wykrywanie podejrzanych zachowań

Włączenie funkcji powoduje, że algorytmy kamery rozpoznają nietypowe poruszanie się obiektów. Analizują one ścieżkę poruszania się obiektu i jeśli odbiega ona od przyjętej normy włączają alarm. Funkcja pozwala m.in. wykrywać zdezorientowane osoby poruszające się w podejrzany sposób.

Funkcje podstawowe

Kamery Tiandy wyposażone zostały w szereg funkcji poprawiających przekazywany obraz. Pracują one w tle i nie zajmują uwagi operatora.

Regiony zainteresowania

Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie do 4 kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.

Cyfrowa stabilizacja obrazu

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Potrójny strumień wideo

Kamera potrafi na wyeksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych

Kompresja video H.264/H.265/S+265

5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.

image

3D-DNR

Redukcja szumu przestrzennego oferuje nam jeszcze bardziej czysty obraz w porównaniu do standardowej funkcji DNR, co w rezultacie zmniejszy rozmiar nagrania dzięki czemu zaoszczędzimy wiecej miejsca na dysku.

WDR

Optymalizacja obrazu poprzez dostosowanie wartości gamma w celu rozjaśnienia ciemnych obszarów i przyciemnienia zbyt jasnych.

AWB

Automatyczny balans bieli poprawia jakość obrazu poprzez regulację reakcji kamery na różną temperaturę światła w otoczeniu, w rezultacie czego otrzymamy poprawnie odwzorowane kolory.

AGC

Automatyczne sterowanie wzmocnieniem zwiększa czułość na światło, co pozwala nam na pracę w ciemniejszych warunkach. Wzmocniony zostanie również ewentualny szum, dlatego ustawienie tego parametru należy dobrać doświadczalnie.

image

SPECYFIKACJA:

Przetwornik: 1/2,8" CMOS

Tryb wideo: PAL/NTSC

Czułość: Kolor: 0,002 Lux (F1,5, ACG wł.), Cz/B: 0 Lux z podczerwienią

Migawka: 1s do 1/100000s

Tryb Dzień/Noc: Automatyczny podwójny filtr podczerwieni

WDR: 140dB

Przybliżenie optyczne: 25x

Przybliżenie cyfrowe: 16x

Ogniskowa: 4,8mm~120mm

Szybkość przybliżenia: <5s

Pole widzenia: W poziomie: 58,5° (w)~2,8° (t)

Przysłona: F1,5~F3,8

Zakres obrotu: 360°

Szybkość obrotu: Ręczne sterowanie: 0,1°~200°/s, Preset: 240°/s

Zakres pochylenia: -16°~90°

Szybkość pochylenia: Ręczne sterowanie: 0,1°~120°/s, Preset: 200°/s

Pozycjonowanie 3D: Tak

Presety: 500

Dokładność presetu: ±0,3°

Skanowanie: 8

Trasy: 16, do 32 presetów na trasę

Ścieżka: 8, każda z 600s pamięcią lub 1000 rozkazów

Podtrzymanie pamięci: Tak

Protokół RS-485: Nie

Diody podczerwieni: 6

Zasięg: Do 150m

Sterowanie podczerwieni: Poprzez przybliżenie

Białe światło: Brak

Kompresja wideo: S+265/H.265/H.264/M-JPEG

Strumień kompresji wideo: 32Kbps do 16Mbps

Kompresja audio: G.711A/G.711U/ADPCM/AAC

Strumień kompresji audio 8K~48Kbps

Maks. rozdzielczość: 1920 x 1080

Główny strumień: PAL:

 • 25 kl/s (1920x1080, 1280x960, 1280x720)
 • NTSC: 30 kl/s (1920x1080, 1280x960, 1280x720)

Drugi strumień:

 • PAL: 25 kl/s (704x576, 704x288, 640x360, 352x288)
 • NTSC: 30kl/s (704x480, 704x240, 640x360, 352x240)

Trzeci strumień:

 • PAL: 25 kl/s (352x288), NTSC: 30 kl/s (352x240)

Ustawienia obrazu: Nasycenie, jasność, kontrast, ostrość

Wzmocnienie obrazu: BLC/3D, DNR/HLC

ROI: 7 dynamicznych obszarów dla głównego i drugiego strumienia

OSD: 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 96x96, adaptacyjny rozmiar, dzień, tygodnia, data, czas

Maska prywatności: Tak

Korekcja mgły: Tak

Funkcjewyzwalanie alarmu:

 • Analiza dźwięku, wejście alarmowe, detekcja ruchu, zakrycie
 • odłączenie od sieci, konflikt adresów IP, konflikt adresów MAC

Analiza wideo:

 • Przekroczenie linii, przekroczenie podwójnej linii, wkroczenie w obszar,
 • pozostawione rzeczy, zabrane rzeczy

Protokoły:

 • TCP/IP/ICMP/HTTP/HTTPS/FTP/DHCP/DNS/DDNS/RTP/
 • RTSP/RTCP/PPPoE/NTP/UPnP/SMTP/SNMP/
 • IGMP/802.1X/QoS/IPv6

Kompatybilność: ONVIF (Profil S), SDK, CGI, P2P

ANR:

 • Tak, automatyczne zapisywanie wideo na karcie SD po utracie połączenia
 • Tak, automatyczne zapisywanie wideo na karcie SD po utracie połączenia
 • rejestratora (Wsparcie tylko dla Tiandy ANR NVR)

Zdalne połączenia: ≤7

Oprogramowanie: Easy7, EasyLive

Interfejs komunikacji: 1x RJ45 10M/100M

Audio (wejście/wyjście): 1/1

Alarm (wejście/wyjście): 1/1

Przycisk resetowania: Tak

Pamięć: Wbudowany slot kart microSD (do 128GB)

Języki: Angielski, Rosyjski, Hiszpański, Koreański, Włoski, Turecki,

Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Tajski, Francuski, Polski

Warunki pracy: -30°C~65°C, 0~95% RH

Zasilanie: DC12V±10%/POE 802.3af/at (POE+)

Pobór energii: 10,7W (z wył. podczerwienią), 20,6W ( z wł. podczerwienią)

Szczelność: IP66

Szczelność: Tak (10W)

Wymiary: Φ161x276mm

Waga: 2,9Kg

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

There is currently no comments or ratings for this product.
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
 • Recently viewed products
www.e-media.com.pl
 • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.