SWITCH POE DS-3E0326P-E/M(C) 24-PORTOWY SFP Hikvision
Symbol: DS-3E0326P-E/M(C)
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 866.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-3E0326P-E/M(C)
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 866.92
Switch DS-3E0326P-E/M(C) został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 230 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Tryby pracy: |
|
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, G1/G1-F, G2 |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, RoHS, FCC, WEEE, REACH |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe 6 kV |
| Obudowa: | Metalowa, Desktop |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy: | max. 250 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C |
| Waga: | 2.3 kg |
| Wymiary: | 335 x 226 x 45 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802544 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
