SWITCH POE DS-3E1510P-EI/M(B) 8-PORTOWY Hikvision
Symbol: DS-3E1510P-EI/M(B)
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 422.04
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-3E1510P-EI/M(B)
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 422.04
Switch PoE DS-3E1510P-EI/M(B) to urządzenie typu przemysłowego zapewniające płynną transmisję sieciową z prędkością 1000 Mbps
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 9 Uplink, 10 Uplink |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 80 W |
| Wydajność przełączania: | 20 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 14.88 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 4k |
| Domyślny adres IP: | 10.180.190.200 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE, RoHS, WEEE |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe 6 kV - Porty PoE |
| Obudowa: | Metalowa |
| Kolor: | Grafitowy |
| Zasilanie: | 54 V DC / 1.6 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 86 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.5 kg |
| Wymiary: | 218 x 109 x 28 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803447 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
