SWITCH POE DS-3E1510P-SI 8-PORTOWY SFP Hikvision
Symbol: DS-3E1510P-SI
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 840.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-3E1510P-SI
Dostępność: Mała ilość 10 szt.
Cena: 840.63
Switch DS-3E1510P-SI został zaprojektowany dla dużych strumieni danych wideo w sieciach monitoringu CCTV IP
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 110 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / - |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 9 SFP, 10 SFP |
| Certyfikaty: | CE, FCC, RoHS |
| Obudowa: | Metalowa, Desktop |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe 6 kV - Porty PoE |
| Zasilanie: | 48 V DC / 2.5 A (zasilacz w komplecie) |
| Pobór mocy: | max. 120 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.57 kg |
| Wymiary: | 218 x 109 x 28 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802029 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Karta katalogowa producenta EN
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
