SWITCH POE DS-XS0110-P 8-PORTOWY Hikvision
The Symbol : DS-XS0110-P
The Availability Of : Average quantity 19 pcs.
Price: 229.01
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : DS-XS0110-P
The Availability Of : Average quantity 19 pcs.
Price: 229.01
Switch PoE DS-XS0110-P zapewniający płynną transmisję sieciową z prędkością 10 / 100 Mbps
| Porty LAN: |
|
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 60 W |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Zarządzanie: | ![]() |
| Wybrane cechy: | Tryb zasilania PoE : ("+": piny 3, 6; "-": piny 1, 2) |
| Diody LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certyfikaty: | CE |
| Zasilanie: | 48 V DC / 1.35 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.29 kg |
| Wymiary: | 170 x 28 x 93 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803263 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info.pl@hikvision.com
