SWITCH POE FS1006P 4-PORTOWY CUDY
Symbol : FS1006P
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 13 stk.
Preis: 112.24
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : FS1006P
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 13 stk.
Preis: 112.24
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 4-portowy przełącznik PoE FS1006P stanowi idealne rozwiązanie do zastosowań w instalacjach CCTV IP
4 porty obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE)
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Liczba wentylatorów: | ![]() |
| Diody LED: | Power, Link/Act |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: | 30 W / port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 65 W |
| Wydajność przełączania: | 1.2 Gb/s |
| Szybkość przekierowań pakietów: | 0.8928 Mpps |
| Tablica adresów MAC: | 2k |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy: | ≤ 1 W (bez PoE) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.57 kg |
| Wymiary: | 200 x 118 x 44 mm |
| Producent / Marka: | CUDY |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
CUDY
Gaoxingi Industrial Park, Liuxianyi Road
A606 Baona District Shenzhen
China
sales@cudy.com
CUDY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI
ul. Nowogrodzka 50/54
00-695 Warszawa
Poland
kontakt@cudy.pl
