SWITCH POE SF1005P 4-PORTOWY DAHUA
Symbol : SF1005P
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 36 stk.
Preis: 129.15
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : SF1005P
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 36 stk.
Preis: 129.15
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 4-portowy przełącznik PoE SF1005P 10/100 Mb/s typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci
Cztery porty obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE)
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s : 4 Porty LAN & PoE + 1 Port Uplink |
| Maksymalna moc wyjściowa: |
|
| Maksymalna sumaryczna moc: | 60 W |
| Tryby pracy: | Extend On : 250 m, 10 Mb/s @ UTP kat. 5e, 6 |
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Desktop, Metalowa |
| Zasilanie: | 53 V DC / 1.22 A (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 130 x 85 x 26 mm |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
