SWITCH POE IP-5-11-M2 5-PORTOWY ATTE
Symbol: IP-5-11-M2
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 540.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IP-5-11-M2
Dostępność: Mała ilość 9 szt.
Cena: 540.42
Zestaw IP-5-11-M2 składa się z modułu switcha XPOE-6-11-OF oraz zasilacza impulsowego APS-90-480-OF zamkniętych w obudowie zewnętrznej ABOX-M2 o klasie szczelności IP56
Tryb pracy LONG RANGE pozwala zwiększyć zasięg przesyłu zasilania oraz danych dla portów LAN 1 ... LAN 4 do 280m przy ograniczeniu przepustowości sieci dla tych portów do 10Mbps
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Power, LAN |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s : 1 Port LAN + 5 Portów LAN & PoE |
| Maksymalna moc wyjściowa: |
|
| Maksymalna sumaryczna moc: | 96 W |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | 230 V AC - zaciski kablowe |
| Klasa szczelności: | IP56 |
| Waga: | 0.65 kg |
| Wymiary: | 226 x 148 x 80 mm |
| Producent / Marka: | ATTE |
| Gwarancja: | 3 lata |
ATTE POWER Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 5
32-400 Myślenice
Poland
info@atte.pl
ATTE POWER Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 5
32-400 Myślenice
Poland
info@atte.pl
